O nás

Naše zastúpenie svetových dodávateľov v oblasti obuvníckych materiálov firmou KDM Partizánske, medzi inými aj s najväčšou a najstaršou svetovou firmou, v súčasnosti pod spoločným názvom Texon, Vám podstatne uľahčí a urýchli nákup vysokokvalitných polotovarov a pomôže v technológii pri výrobe.

Pod jednou strechou nájdete veľký výber materiálov na približne 100 paletách skladom pre Vašu výrobu,čím sa Vaše nemalé starosti s kúpou polotovarov podstatne zjednodušia-zefektívnia.

Naša paleta sortimentu asi 400 druhov polotovarov a dodacích termínov presahuje štandard.

Neustále sa zvyšujúci dopyt po našich materiáloch od slovenských ako aj zahraničných firiem je tým najlepším merítkom kvality našich materiálov, sortimentu, kvalitného poradenstva.

Technológie na zavedenie lepidel do Vašej výroby vykonávame bezplatne ako aj skúšky vo firme H.B.Fuller na Vami dodané materiály určené na zlepšovanie.

Veríme, že aj Vy budete svoju budúcnosť stále vo väčšej miere spájať s kvalitou, teda s firmou KDM , podobne ako iné úspešné firmy v ostatných krajinách celého sveta.

Prax ukáže že ste sa nezmýlili a Vaša obuv jednoznačne s našimi materiálmi presvedčí zákazníkov svojou kvalitou a spoľahlivosťou.